RAP4LEO

RAP4LEO
RAP4LEO, Leonardo da Vinci (LdV) hareketlilik projelerinin proje sahipleri tarafından internet üzerinden kayıt altına alınmasını, izlenmesini, sağlayan web tabanlı bir uygulamadır.

RAP4LEO Nasıl Çalışacak?

Leonardo da Vinci Hareketlilik programının uygulandığı 31 ülkede kullanılmakta olan bu uygulama ile hedeflenen proje sahiplerinin (promoter) kendilerine ait kullanıcı adları ve şifrelerini kullanarak sisteme giriş yapmaları ve projeleri ile ilgili bilgileri veritabanına kaydetmeleridir. Proje sahipleri yerleştirme ve/veya değişimlerle ilgili akış ve yararlanıcı bilgilerini projelerine on-line olarak ekleyebileceklerdir. Bunu takiben final raporun oluşturulması aşamasında gerekli olan excel çıktısının alınmasında ve yararlanıcıların anket doldurmasında yine bu sistem kullanılacaktır.
Proje sahipleri ABEGP ile sözleşme imzaladıkları andan itibaren kendilerine gönderilecek kullanıcı adı ve şifre ile sistemi tüm özellikleri ile kullanacaklardır. Sözleşmeniz imzalandıktan sonra lütfen e-postalarınızı kontrol edip kullanıcı adınızın ve şifrenizin size ulaşmış olduğundan emin olun. Sorularınız için projenizden sorumlu LdV uzmanınız ile temasa geçiniz. Kullanım kılavuzları için lütfen "RAP4LEO dokümanları" nı ziyaret ediniz.

RAP4LEO sayfasına giriş için tıklayınız

Ek Dosyalar
Bu içerik 11.04.2013 tarihinde yayınlandı ve toplam 471 kez okundu.